Croatia as never seen before O firmie

Menu

Przydatne linki

Wyspa Drvenik Veli - Środkowa Dalmacja

Podstawowe informacje

Drvenik Veli to niewielka wyspa na północnym zachodzie wysp Środkowej Dalmacji, leżąca zaledwie 4 mile morskie od letniska Trogir.

Zalety małej wyspy

Obecnie wyspa ma około 150 stałych mieszkańców. Wyspa została zasiedlona już w czasach antycznych. Według jednej z teorii nazwa, w kilku językach, pochodzi od dużej lesistości wyspy. Obecnie Drvenik Veli jest ulubionym miejscem żeglarzy, amatorów kąpieli i sportów wodnych.

Turystom odpowiada połączenie spokojnej miejscowości wypoczynkowej z wieloma możliwościami wypoczynku aktywnego. Wybrzeże wyspy jest bardzo niejednorodne, miejscami skaliste. Na licznych zatokach znajdują się przyjemne, kameralne plaże żwirowe, na niektórych fragmentach wybrzeża pojawiają się również plaże piaszczyste. Największe zatoki na wyspie, która ma powierzchnię zaledwie 12 m2, to właśnie Drvenik, Solinska i Mala Luka.

Połączenie wyspy Drvenik Veli z lądem odbywa się poprzez poranny i wieczorny transport promowy z letniska Trogir. Podróż trwa 45 minut.

Chorwacja

slevy FIRST
MINUTE

Rezerwując pobyt w Chorwacji na sezon 2020 otrzymają Państwo zniżki od 3 % do 5 % z ceny całkowitej (zniżka obowiązuje do 30.04.2020).

Zniżki dla grup » więcej

Przy rezerwacji złożonej przez jedną osobę:

 • grupa 8 – 11 osób: zniżka 90,- zł
 • grupa 12 – 15 osób: zniżka 180,- zł
 • grupa 16 – 20 osób: zniżka 180,- zł
 • grupa 21 – 25 osób: zniżka 360,- zł
 • grupa 26 – 30 osób: zniżka 540,- zł
 • ponad 30 osób: zniżki zostaną ustalone indywidualnie

Dotyczy rezerwacji opłaconych na podstawie jednej faktury i przy wystawieniu jednego vouchera.

Follow us on YouTube

Dlaczego warto z nami podróżować?

 • Firma z ugruntowaną pozycją w branży turystycznej (rok założenia 1999)
 • Obszerna oferta obiektów wszelkich typów
 • Zakup on-line z możliwością wyboru według ponad 20 paramentów w wyszukiwarce
 • Szczegółowo opracowana oferta zawierająca informacje o okolicy
 • Dogodne wyszukiwanie przez mapę Google

Drodzy klienci i osoby odwiedzające naszą stronę internetową,

z powodu ogłoszonego przez rząd Republiki Czeskiej stanu wyjątkowego „ kwarantanny“ jesteśmy zmuszeni ograniczyć działalność naszego biura podróży od 16 marca 2020 r. Obsługujemy wszystkie usługi dla klientów i administrację związane ze sprzedażą nowych lub niedokończonych zamówień online. Nasze linie telefoniczne będą niedostępne. Nasz zespół rezerwacyjny działa z domu i obsługuje tylko przez Internet. W trakcie ograniczonej eksploatacji prosimy o kontakt pod adresem: adria@adriadatabanka.com

Można łatwo zarezerwować wakacje w zaciszu własnego domu. Nasz system rezerwacji online działa bez żadnych zmian i ograniczeń. Jeśli nie jest dla Państwa możliwe wybrać wakacji, proszę napisać do nas dokładne wymagania, a my przetworzymy i wyślemy ofertę dla Państwa. Jeśli jest potrzebne porozmawiać z nami telefonicznie, proszę napisać do nas swój numer telefonu, a my oddzwonimy.

Dziękuję za wyrozumiałość

Starajmy się pozostać pozytywni, odpowiedzialni i pomagać sobie nawzajem w tych trudnych chwilach.
Na pewno damy rade.

Chorwacja i lazurowy Adriatyk powitają nas w sezonie 2020 z otwartymi ramionami.

Zespół Adria Databanka