Croatia as never seen before O firmie
 • pl

Menu

Przydatne linki

Wyspa Hvar - Środkowa Dalmacja

Podstawowe informacje

Wyspa Hvar jest najdłuższą i najbardziej słoneczną chorwacką wyspą i pomimo wspaniałych konkurentów uważa się ją także za wyspę najpiękniejszą. Wyjątkowe warunki naturalne sprawiają, że wyspa stanowi ulubiony cel turystów odwiedzających Chorwację i może śmiało konkurować z najatrakcyjniejszymi miejscami na świecie. Różnorodna przyroda i charakterystyczni mieszkańcy Hvaru na takie miano bez wątpienia zasługują.

Aktywny urlop na Hvarze

Mogą Państwo spacerować krętymi ścieżkami w stronę odległych zatok i wspaniałych plaż czy też odwiedzić opuszczone kamienne wioski w głębi lądu, by podziwiać ludową architekturę Hvaru. Nie należy również rezygnować z przebycia tras prowadzących między winnicami i polami lawendy na najwyższe szczyty wyspy, skąd otwierają się zapierające dech widoki na Hvar.

Jeśli preferują Państwo miejską architekturę, proponujemy zwiedzenie zabytkowych nadmorskich miast. Znajdą w nich Państwo uroczą plątaninę wąskich uliczek, kościoły, klasztory, muzea i wiele innych zabytków historycznych (Stari Grad, Jelsa, Sućuraj).

Urlop nad morzem na Hvarze

Turyści, którzy wolą oddać się plażowym kąpielom morskim i słonecznym, znajdą na Hvarze nadmorskie miasta oferujące wysoki standard wypoczynku, a także zadbane i dobrze zaopatrzone plaże, gwarne kawiarnie z widokiem na Adriatyk, kameralne restauracyjki z menu pełnym wyśmienitych dań oraz przyjemne promenady.

O czym nie zapomnieć

Jednym z najnowocześniejszych miast w basenie Morza Śródziemnego i ulubionym celem europejskich turystów jest czarująca miejscowość wypoczynkowa Hvar na południowo-zachodnim wybrzeżu wyspy. Jednak również tutaj nie brakuje dziedzictwa przeszłości i tradycji, co przejawia się w licznych świętach ludowych, odpustach, procesjach i karnawałach. Przy tej okazji można skosztować słynnych hvarskich win.

Zobacz filmy z miejsca

Interaktywna mapa Chorwacji

Wyspa Hvar - letniska

Środkowa Dalmacja - riwiery

Chorwacja - inne regiony

Zakwaterowanie

slevy FIRST
MINUTE

Rezerwując pobyt w Chorwacji na sezon 2024 otrzymają Państwo zniżki od 3 % do 5 % z ceny całkowitej (zniżka obowiązuje do 31.12.2023).

Zniżki dla grup » więcej

Przy rezerwacji złożonej przez jedną osobę:

 • grupa 8 – 11 osób: zniżka 90,- zł
 • grupa 12 – 15 osób: zniżka 180,- zł
 • grupa 16 – 20 osób: zniżka 180,- zł
 • grupa 21 – 25 osób: zniżka 360,- zł
 • grupa 26 – 30 osób: zniżka 540,- zł
 • ponad 30 osób: zniżki zostaną ustalone indywidualnie

Dotyczy rezerwacji opłaconych na podstawie jednej faktury i przy wystawieniu jednego vouchera.

Follow us on YouTube

Dlaczego warto z nami podróżować?

 • Firma z ugruntowaną pozycją w branży turystycznej (rok założenia 1999)
 • Obszerna oferta obiektów wszelkich typów
 • Zakup on-line z możliwością wyboru według ponad 20 paramentów w wyszukiwarce
 • Szczegółowo opracowana oferta zawierająca informacje o okolicy
 • Dogodne wyszukiwanie przez mapę Google