Croatia as never seen before O firmie
 • pl

Menu

Przydatne linki

Środkowa Dalmacja - Chorwacja

Podstawowe informacje

Region Środkowej Dalmacji rozpoczyna się na wybrzeżu w okolicy letniska Rogoznica na północny zachód od historycznego miasta Trogir i rozciąga się aż do popularnego portu Ploče. Oprócz wybrzeża obejmuje również przepiękne wyspy Hvar, Brač, Šolta, Čiovo, Drvenik Veli a Vis a przez swoich sympatyków jest uważana za najpiękniejszy nadmorski region na świecie.

Bogactwo Środkowej Dalmacji

Środkowa Dalmacja oferuje turystom zróżnicowane wybrzeże z malowniczymi zatokami, białymi plażami z drobnym żwirkiem i piaskiem w kojącym cieniu masywu górskiego Biokovo. Kulturowe i historyczne bogactwo starych miast, z których dwa są wpisanę na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO (Trogir, Split), dopełnia bogatą ofertę regionu.

Wyjątkowość Środkowej Dalmacji

Liczne letniska w Środkowej Dalmacji chlubią się starą tradycją ośrodków rekreacyjnych. Pomimo tego, iż przeważnie odbiegają poziomem i objętością od záchodních letnisk, swym klientom mogą zaoferować o wieje bardziej przyjacielskie podejście i mozliwość obserwacji tradycyjnego spodobu życia mieszkańców.

Wyraźny dalmacki koloryt wywiera wpływ na życie całego wybrzeża. Dla większości turystów olbrzymim plusem jest nieustanny kontakt z mieszkańcami, poznawanie ich spodobu życia i zwyczajów.

Region Makarskiej Riwiery jest w szczytowym sezonie bardzo oregany, ale piękne dalmackie plaże bez problemów mieszczą napór turystów.

Różnorodny wypoczynek w Środkowej Dalmacji

Środkowa Dalmacja jest bez wątpienia najpopularniejszym odcinkiem chorwackiego wybrzeża. Kulturalne i gospodarcze centrum regionu – miasto Split czy pobliski historyczny Trogir oferują liczne możliwości rekreacji dla miłośników historii i zgiełku cywilizacji.

Słynna Makarska Riwiera i okolica letniska Omiš odpowiada amatorom kąpieli i rekreacji na przepięknych plażach nad błękitnym morzem. Piękna przyroda i niepowtarzalny charakter Środkowo dalmackich wysp z pewnością zapadną w pamięci.

Zakwaterowanie

slevy FIRST
MINUTE

Rezerwując pobyt w Chorwacji na sezon 2024 otrzymają Państwo zniżki od 3 % do 5 % z ceny całkowitej (zniżka obowiązuje do 31.03.2024).

Zniżki dla grup » więcej

Przy rezerwacji złożonej przez jedną osobę:

 • grupa 8 – 11 osób: zniżka 90,- zł
 • grupa 12 – 15 osób: zniżka 180,- zł
 • grupa 16 – 20 osób: zniżka 180,- zł
 • grupa 21 – 25 osób: zniżka 360,- zł
 • grupa 26 – 30 osób: zniżka 540,- zł
 • ponad 30 osób: zniżki zostaną ustalone indywidualnie

Dotyczy rezerwacji opłaconych na podstawie jednej faktury i przy wystawieniu jednego vouchera.

Follow us on YouTube

Dlaczego warto z nami podróżować?

 • Firma z ugruntowaną pozycją w branży turystycznej (rok założenia 1999)
 • Obszerna oferta obiektów wszelkich typów
 • Zakup on-line z możliwością wyboru według ponad 20 paramentów w wyszukiwarce
 • Szczegółowo opracowana oferta zawierająca informacje o okolicy
 • Dogodne wyszukiwanie przez mapę Google