Croatia as never seen before O firmie

Menu

Przydatne linki

Ražanj - Zatoka Varoš - Riwiera Šibenik

Podstawowe informacje

Letnisko Ražanj to mała miejscowość leżąca na Riwierze Šibenik, 30 km (w kierunku na Split) od historycznego miasta Šibenik.

Urlop w okolicy letniska Ražanj

W malowniczych zatokach w okolicy letniska w ciągu ostatnich dziesięciu lat wybudowano prywatne apartament owce i wille, których właściciele mieszkają przeważnie w Splicie. Urlop spędzają tu osoby chcąca odpocząć od zgiełku dużego miasta.

W zatokach znajdują się mniejsze plaże żwirowe, większość wybrzeża jest skalista z wybudowanymi płytami betonowymi. Polecamy zaopatrzyć się w specjalne gumowe obuwie do pływania ze względu na występujące tam jeżowce będące dowodem czystości wody.

W okolicy letniska jest mało miejsc z łagodnym zejściem do wody, jednak liczne betonowe mola oferują liczne zakątki do kąpania i opalania.

Centrum rejonu jest nowoczesne letnisko Rogoznica ze słynnym portem Marina Frapa, licznymi restauracjami, klubami i boiskami sportowymi. Do centrum Rogoznicy dostaną się Państwo autem w 15 minut, jednak większość właścicieli domów w okolicy letniska Ražanj ma własne łodzie, którymi dostaną się Państwo do portu w 5 minut.

Zatoki w okolicy letniska Ražanj

Znajdują się tu liczne zatoki, do których drogi prowadzą z centrum miejscowości Ražanj. Są to Kalebova Luka, Ljoljinica, Dražica, Mezaroca, Varoš, Očeva Luka i Stivančica.

Propozycje wycieczek

Riwiera Šibenik oferuje mnóstwo ciekawych celów wycieczkowych. Proponujemy odwiedzić popularne malownicze letnisko Šibenik a w nim katedrę św. Jakuba – najważniejszy renesansowy zabytek w Chorwacji, który jest wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Jeśli ciekawią Państwa starodawne miasta, ich architektura i atmosfera, polecamy również odwiedzić letniska Split i Trogir.

Miłośnikom przyrody polecamy wycieczki do Parków Narodowych Krka i Kornati oraz słynne regiony ornitologiczne w Parku Przyrodoznawczym Vrańskie Jezioro. Natomiast amatorów sportu zachęcamy np. do raftingu na rzece Zrmanja lub Cetina oraz do połowu ryb i nurkowania.

Chorwacja

slevy FIRST
MINUTE

Rezerwując pobyt w Chorwacji na sezon 2021 otrzymają Państwo zniżki od 3 % do 5 % z ceny całkowitej (zniżka obowiązuje do 30.06.2021).

Zniżki dla grup » więcej

Przy rezerwacji złożonej przez jedną osobę:

 • grupa 8 – 11 osób: zniżka 90,- zł
 • grupa 12 – 15 osób: zniżka 180,- zł
 • grupa 16 – 20 osób: zniżka 180,- zł
 • grupa 21 – 25 osób: zniżka 360,- zł
 • grupa 26 – 30 osób: zniżka 540,- zł
 • ponad 30 osób: zniżki zostaną ustalone indywidualnie

Dotyczy rezerwacji opłaconych na podstawie jednej faktury i przy wystawieniu jednego vouchera.

Follow us on YouTube

Dlaczego warto z nami podróżować?

 • Firma z ugruntowaną pozycją w branży turystycznej (rok założenia 1999)
 • Obszerna oferta obiektów wszelkich typów
 • Zakup on-line z możliwością wyboru według ponad 20 paramentów w wyszukiwarce
 • Szczegółowo opracowana oferta zawierająca informacje o okolicy
 • Dogodne wyszukiwanie przez mapę Google