Croatia as never seen before O firmie »

Chorwacja

+
+
+
+
+
Typ zakwaterowania
+
Wymagania
+
Region / Riwiera
+
Nazwa letniska
+
slevy

FIRST
MINUTE

Rezerwując pobyt w Chorwacji na sezon 2016 otrzymają Państwo zniżki od 3 % do 5 % z ceny całkowitej (zniżka obowiązuje do 29.5.2016).

Zniżki dla grup » więcej

Follow us on YouTube

Kontakty

  • +48 222 195 293
  • +420 542 215 207

Dlaczego warto z nami podróżować?

  • Firma z ugruntowaną pozycją w branży turystycznej (rok założenia 1999)
  • Obszerna oferta obiektów wszelkich typów
  • Zakup on-line z możliwością wyboru według ponad 20 paramentów w wyszukiwarce
  • Szczegółowo opracowana oferta zawierająca informacje o okolicy
  • Dogodne wyszukiwanie przez mapę Google

Newsletter

Makarska Riwiera - Środkowa Dalmacja

Podstawowe informacje

Makarska Riwiera to wąski pas środkowodalmackiego wybrzeża sąsiadujący z Morzem Adriatyckim i licznymi wyspami (Hvar, Brač, Šolta, Čiovo, Drvenik, Vis, Pločica). Makarska Riwiera rozciąga się na długości ok.60 km, od miasta Omiš na północnym zachodzie do doliny rzeki Neretvy na południowym wschodzie.

Naturalnym centrum regionu jest popularne letnisko Makarska, od którego wywodzi się nazwa riwiery. Na całej jej długości rozpościera się masyw górski Biokovo tworząc piękny widok gór wychodzących z morza. Masyw górski Biokovo jest obszarem chronionym z najwyższym szczytem Sv. Jure (1762m n.p.m.).

Wybrzeże Makarskiej Riwiery

Plaże Makarskiej Riwiery tworzą przede wszystkim drobny, gładki żwirek, dzięki któremu morze przy brzegu jest czyste i przejrzyste . Linia brzegowa jest bardzo różnorodna, idealne miejsca do kąpieli w chronionych zatokach znajdą tu zarówno rodziny z dziećmi, jak i amatorzy przygód.

Ciekawe miejsca na Makarskiej Riwierze

Makarska Riwiera to zarówno przepiękna okolica, jak i tysiącletnia historia i bogate dziedzictwo kulturou. Blizkość historycznych miast (Šibenik, Split, Trogir, Dubrovník) i pięknych wysp (Brač, Hvar, Korčula...), sprawia, że region ten jest populanym celem turystycznym.

Makarska Riwiera to przepiękny region, który oferuje szerokie możliwości rozrywki. Jest to również idealne miejsce dla miłośników przyrody, historii, kultury, sportu i odpoczynku.

Nasze fotografie na Panoramio

Panoramio
last-minute

GEO SAISON

Croatia InfoChannel