Croatia as never seen before O firmie

Menu

Przydatne linki

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Drodzy Klienci

Informujemy, że podczas świadczenia naszych usług przetwarzamy przekazane nam dane osobowe w stopniu niezbędnym, aby wypełnić nasze zobowiązania umowne i prawne. W zakresie niezbędnym do ochrony naszych praw i roszczeń prawnych przetwarzamy również Państwa dane osobowe w uzasadniony sposób, również jako uzasadniony interes.

Zapewniamy jednak, że bezpieczeństwo waszych i naszych danych osobowych i ich przetwarzanie prawne są dla nas priorytetem. Jeżeli przetwarzanie nie opiera się na specjalnej zgodzie, przetwarzamy Państwa dane tylko w celach określonych informacji. Dane osobowe będą przetwarzane tylko przez okres czasu wynikający z przepisów prawa lub przez rozsądny okres po zakończeniu świadczenia naszych usług.

Przetwarzanie danych osobowych

Na podstawie wykonania umowy, a mianowicie świadczenia naszych produktów lub usług w zamian za zapłatę, a także na podstawie powiązanych usług, takich jak w szczególności wykonanie wadliwych wyników (reklamacje), np: świadczenie usług serwisowych z naszej strony (jeśli jest to istotne dla Państwa sprawy), przetwarzamy dane osobowe, które Państwo przekazuje. Bez tych informacji nie bylibyśmy w stanie zapewnić Państwu naszych usług ani produktów, ani nie bylibyśmy w stanie wywiązać się z naszych ustawowych zobowiązań.

W oparciu o nasze uzasadnione zainteresowanie ulepszaniem naszych usług, będziemy nadal wysyłać do Państwa ogłoszenia sprzedaży dotyczące produktów lub usług podobnych do tych, które już dostarczyliśmy pod Państwa adres e-mailowy. Jednak podanie adresu e-mailowego do tych celów nie jest obowiązkowe. Jeżeli Pan/Pani zmieni zdanie w przyszłości, w każdej chwili jest możliwe zgłosić sprzeciw wobec tej metody przetwarzania danych osobowych. W tym przypadku zatrzymamy przetwarzanie waszych danych osobowych bez dalszego przetwarzania.

W bezpośrednim związku z naszą działalnością przekazujemy Państwa dane osobowe następującym podmiotom:

Podmiot, do którego przekazywane są dane osobowe klienta: Cel, dla którego dane osobowe są przekazywane do tego podmiotu:
właściciele obiektów noclegowych wykonanie zobowiązań umownych w zakresie zapewnienia zakwaterowania
biura podróży i biura podróży - przedstawiciele handlowi ADRIA DATABANKA, s.r.o. wykonywanie zobowiązań umownych na podstawie umów agencyjnych
bramka płatności wywiązanie się z zobowiązań umownych w celu zapewnienia płatności za usługi.

Podstawowe prawa klienta związane z przetwarzaniem danych osobowych

Jednocześnie informujemy, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych mają Państwo następujące prawa

 • prawo do żądania informacji na temat kategorii przetwarzanych danych osobowych, celu, terminu i charakteru przetwarzania oraz odbiorców danych osobowych;
 • prawo do żądania dostarczenia kopii przetwarzanych danych osobowych;
 • prawo do żądania naprawy, uzupełnienia, usunięcia lub przetwarzania danych osobowych, z zastrzeżeniem warunków określonych w odpowiednich przepisach;
 • prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz prawo do złożenia skargi do organu nadzoru, którym jest Urząd Ochrony Danych Osobowych w Polsce;
 • prawo do informacji o naruszeniach ochrony danych osobowych, gdy istnieje prawdopodobieństwo, że przypadek naruszenia spowoduje wysokie ryzyko dla Państwa praw i wolności.

Można wdrożyć wszystkie te prawa, korzystając z danych kontaktowych poniżej. Chętnie odpowiemy również na wszelkie pytania dotyczące ochrony Państwa danych osobowych.

W Brnie w dniu 24.5.2018

Administrator danych osobowych : ADRIA DATABANKA s.r.o.

NI: 269 39 207
Sídlo: Panská 397/2, 602 00 Brno
WWW: www.zakwaterowanie-chorwacja.com
Email: adria@adriadatabanka.com
Telefon: +420 775 999 955
Fax: +420 542 215 207

Zakwaterowanie

slevy FIRST
MINUTE

Rezerwując pobyt w Chorwacji na sezon 2024 otrzymają Państwo zniżki od 3 % do 5 % z ceny całkowitej (zniżka obowiązuje do 30.04.2024).

Zniżki dla grup » więcej

Przy rezerwacji złożonej przez jedną osobę:

 • grupa 8 – 11 osób: zniżka 90,- zł
 • grupa 12 – 15 osób: zniżka 180,- zł
 • grupa 16 – 20 osób: zniżka 180,- zł
 • grupa 21 – 25 osób: zniżka 360,- zł
 • grupa 26 – 30 osób: zniżka 540,- zł
 • ponad 30 osób: zniżki zostaną ustalone indywidualnie

Dotyczy rezerwacji opłaconych na podstawie jednej faktury i przy wystawieniu jednego vouchera.

Follow us on YouTube

Dlaczego warto z nami podróżować?

 • Firma z ugruntowaną pozycją w branży turystycznej (rok założenia 1999)
 • Obszerna oferta obiektów wszelkich typów
 • Zakup on-line z możliwością wyboru według ponad 20 paramentów w wyszukiwarce
 • Szczegółowo opracowana oferta zawierająca informacje o okolicy
 • Dogodne wyszukiwanie przez mapę Google