Croatia as never seen before O firmie

Menu

Przydatne linki

Wyspa Rab - Kvarner

Podstawowe informacje

Wyspa Rab leży w wewnętrznym paśmie grupy Wysp Kvarenskich, w pobliżu wysp Cres i Krk. Jej górzysta powierzchnia utworzona jest z wapienia, a grzebień górski Kamenjak chroni wschodnią część wyspy przed działaniem niszczącego wiatru bora. Właśnie z powodu bory wyspa Rab jest prawie pozbawiona roślinności. Wyjątek stanowi cenny rezerwat Dundo oraz chroniony Park Komrčar znajdujący się w pobliżu letniska Rab.

Nadmorski wypoczynek na wyspie Rab

Półwysep Lopar na północnym wschodzie wyspy Rab jest wyjątkowo zróżnicowany. Znajdują się na nim m.in. wspaniałe plaże, np. słynna piaskowa Rajska Plaża (Rajska plaža).

Klimat wyspy Rab odznacza się czystym powietrzem nasyconym solami i stosunkowo wysoką ilością godzin w skali rocznego nasłonecznienia.

Wyspa Rab należy do ulubionych baz amatorów jachtów, ale umożliwia uprawianie również wszystkich innych sportów wodnych. Jest to też tradycyjne miejsce spotkań nudystów.

Ośrodki turystyczne na Rabie

Największe letnisko Rab rozrosło się z biegiem lat w aglomerację, która wchłonęła sąsiednie letniska Banjol, Palit i Barbat. Oprócz miasta Rab znajdą Państwo na wyspie także inne ciekawe miejscowości wypoczynkowe (Lopar, Supetarska Draga).

Chorwacja

slevy FIRST
MINUTE

Rezerwując pobyt w Chorwacji na sezon 2020 otrzymają Państwo zniżki od 3 % do 5 % z ceny całkowitej (zniżka obowiązuje do 30.04.2020).

Zniżki dla grup » więcej

Przy rezerwacji złożonej przez jedną osobę:

 • grupa 8 – 11 osób: zniżka 90,- zł
 • grupa 12 – 15 osób: zniżka 180,- zł
 • grupa 16 – 20 osób: zniżka 180,- zł
 • grupa 21 – 25 osób: zniżka 360,- zł
 • grupa 26 – 30 osób: zniżka 540,- zł
 • ponad 30 osób: zniżki zostaną ustalone indywidualnie

Dotyczy rezerwacji opłaconych na podstawie jednej faktury i przy wystawieniu jednego vouchera.

Follow us on YouTube

Dlaczego warto z nami podróżować?

 • Firma z ugruntowaną pozycją w branży turystycznej (rok założenia 1999)
 • Obszerna oferta obiektów wszelkich typów
 • Zakup on-line z możliwością wyboru według ponad 20 paramentów w wyszukiwarce
 • Szczegółowo opracowana oferta zawierająca informacje o okolicy
 • Dogodne wyszukiwanie przez mapę Google

Drodzy klienci i osoby odwiedzające naszą stronę internetową,

z powodu ogłoszonego przez rząd Republiki Czeskiej stanu wyjątkowego „ kwarantanny“ jesteśmy zmuszeni ograniczyć działalność naszego biura podróży od 16 marca 2020 r. Obsługujemy wszystkie usługi dla klientów i administrację związane ze sprzedażą nowych lub niedokończonych zamówień online. Nasze linie telefoniczne będą niedostępne. Nasz zespół rezerwacyjny działa z domu i obsługuje tylko przez Internet. W trakcie ograniczonej eksploatacji prosimy o kontakt pod adresem: adria@adriadatabanka.com

Można łatwo zarezerwować wakacje w zaciszu własnego domu. Nasz system rezerwacji online działa bez żadnych zmian i ograniczeń. Jeśli nie jest dla Państwa możliwe wybrać wakacji, proszę napisać do nas dokładne wymagania, a my przetworzymy i wyślemy ofertę dla Państwa. Jeśli jest potrzebne porozmawiać z nami telefonicznie, proszę napisać do nas swój numer telefonu, a my oddzwonimy.

Dziękuję za wyrozumiałość

Starajmy się pozostać pozytywni, odpowiedzialni i pomagać sobie nawzajem w tych trudnych chwilach.
Na pewno damy rade.

Chorwacja i lazurowy Adriatyk powitają nas w sezonie 2020 z otwartymi ramionami.

Zespół Adria Databanka