Croatia as never seen before O firmie

Menu

Przydatne linki

Povljana - Wyspa Pag

Podstawowe informacje

Letnisko Povljana leży na południowo wschodnim wybrzeżu wyspy Pag – wysuniętej najbardziej na południe w wewnętrznym pasie Archipelagu Kwarnerskiego, która znajduje się na pograniczu między regionem Kvarner i wyspami Północnodalmackimi.

Idealny wypoczynek w letnisku Povljana

Ta niegdyś typowo rolnicza miejscowość w ciągu ostatnich lat intensywnie się rozwija. Dzięki swemu położeniu i wyjątkowej ilości terenów zielonych w okolicy jest dziś znanym ośrodkiem turystycznym.

Z wybrzeża letniska Povljana rozpościera się przepiękny widok na otwarte morze. Długie plaże piaszczyste i kamieniste z łagodnym zejściem do morza są idealne dla rodzin z dziećmi.

Letnisko Povljana już niegdyś było znanym ośrodkiem turystyki zimowej. Pamiątką tego okresu był tzw. dom łowiecki w centrum miasta.

Odwiedzający letnisko Povljana docenią zwłaszcza przepiękną plażę Dubrownik z całodobowymi kawiarniami, bistrami i restauracjami. Popularne są także piaszczyste i żwirowe plaże w okolicy letniska Novalja.

Wyspa Pag słynie również z niepowtarzalnego białego wina žutica i owczy Paški ser.

Aktywny wypoczynek w letnisku Povljana

Pomimo tego, iż Pag bywa celem turystów, którzy wolą tańsze letniska, spokój i czyste morze oraz nie przepadają za intensywnym życiem nocnym, znaleźć tu można wszystko. Plaża Zrće jest bowiem popularnym centrum rozrywki z licznymi dyskotekami i klubami młodzieżowymi.

Połączenie z wyspą zapewnia prom z Prizny na stałym lądzie do Žigljenu na północnowschodnim wybrzeżu wyspy. Na południowym wschodzie wyspa jest również połączona mostem ze stałym lądem.

Polecamy wycieczki do przepięknych historycznych miast na stałym lądzie (Zadar, Biograd na Moru, Nin). Miłośnicy przyrody docenią bliskość Parków Narodowych Paklenica, Krka i archipelagu Kornati oraz chronionego regionu Velebit i Telašćica.

Zakwaterowanie

slevy FIRST
MINUTE

Rezerwując pobyt w Chorwacji na sezon 2023 otrzymają Państwo zniżki od 3 % do 5 % z ceny całkowitej (zniżka obowiązuje do 31.01.2023).

Zniżki dla grup » więcej

Przy rezerwacji złożonej przez jedną osobę:

 • grupa 8 – 11 osób: zniżka 90,- zł
 • grupa 12 – 15 osób: zniżka 180,- zł
 • grupa 16 – 20 osób: zniżka 180,- zł
 • grupa 21 – 25 osób: zniżka 360,- zł
 • grupa 26 – 30 osób: zniżka 540,- zł
 • ponad 30 osób: zniżki zostaną ustalone indywidualnie

Dotyczy rezerwacji opłaconych na podstawie jednej faktury i przy wystawieniu jednego vouchera.

Follow us on YouTube

Dlaczego warto z nami podróżować?

 • Firma z ugruntowaną pozycją w branży turystycznej (rok założenia 1999)
 • Obszerna oferta obiektów wszelkich typów
 • Zakup on-line z możliwością wyboru według ponad 20 paramentów w wyszukiwarce
 • Szczegółowo opracowana oferta zawierająca informacje o okolicy
 • Dogodne wyszukiwanie przez mapę Google